• استان هرمزگان-شهر بندرعباس
  • 076-33683981

توضیحات ویدئو

کمپینگ آموزشی موسسه مشق آفرینش بخشی از هر دوره آموزشی راهنمایان بوم گردشگری بین المللی میباشد که آموزش های لازم در خصوص موضوع استقرار ، کمپینگ ، نقشه خوانی ،کار با قطب نما در شب و روز ، رهبری و مدیریت در طبیعت ،آشپزی و تغذیه در طبیعت ، اصول جیره بندی آب و غذا ، کار تیمی ، موضوع برپایی انواع آتش و اطفای آن ،مدیریت بحران در طبیعت و کار عملی با GPS ، نحوه کوله کشی و کوله بندی ، ساخت جانپناه و بقا در طبیعت و ... توسط استاد پیشکسوت جناب آقای مهندس محمود سخت باز به شکل عملی با فراگیران هر دوره تمرین و مورد ممارست قرار می گیرد تا به خوبی فراگیران آن را بیاموزند.شایان ذکر است کمپینگ پس از انجام آموزش های نظری و تئوریک درس اصول کمپینگ و بقا در طبیعت ارائه می گردد.

ویدئو های بیشتر

همکاران و سازمان های ناظر

بلاگ

از آخرین اخبار ما با خبر شوید .

برگزاری سفرکارگاه آشنایی با غارهای ایران و غارنوردی

همزمان با آغاز هفته گردشگری و روز جهانی غار پاک سفرکارگاه آشنایی با غارهای ایران و غارنوردی با همکاری ژئوپارک جهانی قشم برگزار گردید.

آغاز ثبت نام هفتمین دوره راهنمایان طبیعتگردی موسسه مشق آفرینش

موسسه آموزش گردشگری مشق آفرینش تحت نظارت سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری کشور اقدام به برگزاری هفتمین دوره راهنمایان طبیعتگردی / اکوتور لیدر می نماید.

شروع ثبت نام دومین دوره راهنمای زمین گردشگری در مشق آفرینش

موسسه مشق آفرینش دومین دوره راهنمای زمین گردشگری در استان هرمزگان را تحت نظارت و مجوز سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری در شهر بندر عباس از هفته اول مهر ماه و همزمان با هفته گردشگری آغاز می نماید.

ثبت نام نخستین دوره راهنمای گردشگری دریایی کشور در هرمزگان

ثبت نام از متقاضیان و علاقمندان به دوره تخصصی راهنمای گردشگری دریایی تحت نظارت و مجوز اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری هرمزگان و با حمایت اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر از هفته اول مهرماه و همزمان با هفته دریانوردی و گردشگری در هرمزگان توسط موسسه مشق آفرینش صورت خواهد پذیرفت.